Стратегія організації навчально-виховного процесу у Запорізькому багатопрофільному ліцеї «Перспектива» ЗМР Запорізької області під час навчання з використанням елементів дистанційного навчання
Вчителям 5 - 11 класів при плануванні уроків, виходячи з вимог «Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти» (затверджений наказом МОЗ України від 25.09.2020 №2205 (http://ru.osvita.ua/legislation/Ser_osv/77778/ ), Розділ V. ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ. Вимоги до організації роботи з технічними засобами навчання, п. 8) на кожному уроці передбачити час для виконання учнями вправ з рухової активності та комплекс вправ гімнастики для очей (перелік вправ вказано у додатку №3 до «Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти» http://ru.osvita.ua/doc/files/news/777/77778/Dodatok_3_1.docx):
- для учнів 5 – 7 класів – кожні 20 хвилин;
- для учнів 8 – 9 класів - кожні 20 хвилин;
- для учнів 10 – 11 класів кожні 30 хвилин (в випадку проведення здвоєних уроків на 1-й годині кожні 30 хвилин, на 2-й годині – кожні 20 хвилин).
Любі , батьки і вчителі. 💙💛
У цей час є декілька факторів важливих для дітей .
Батьки є безпека дитини.Тому варто турбуватися про себе і свої почуття.Принцип літака -киснева маска собі тоді дитині. Знайти час для дитини. Спільна діяльність ,гра, щирий фізичний контакт (обійми, ігрові масажі, спільні фізичні ігри та ігри свого дитинства ). Говоріть частіше що любите, готуйте улюблену їжу і говоріть слова підтримки.
Допомога іншим. Залучення до справ задля допомоги батькам, іншим дорослим, молодшим дітям.
Спілкування з друзями. Підтримувати та за потреби допомагати організувати спілкування очно, онлайн, в соцсетях і мессенджерах
Приємні активності. Навіть на війні для нас важливі маленькі краплинки задоволення .
Грати у схованку або настолки, робити пиріг, дивитися фільм разом, малювати, стрибати на ліжку, будувати халабуду, дивитися мультики, знайти улюблену річ, книгу , надіти любимий одяг.
Розмовляти про все. Говорити так як є, не приховувати інформацію, не прикрашати, та не пом'якшувати( не боятись почуттів дитини, говорити про свої почуття, любі реакції дитини приймати в такий час і не оцінювати їх)
Вчителі. Якщо ви в ресурсі, то організуйте маленькі зустрічі з дітьми в один і той же час щодня і поспілкуйтесь ,зробіть разом вправи дихання, простукування, навіть просто поділитися «Хто як? Як почуваються? Кому що допомагає зараз? .Діти можуть один одному нагадати приємні речі.
Батьки і вчителі , про себе можете подбати подзвонивши або написавши мені 0676188542 Олена.
І нагадую є дієві вправи.💙💛
"Консультації психолога для батьків в режимі онлайн"
Шановні батьки!
В режимі дистанційного навчання ви завжди можете звернутись з актуальних для вас питань
Індивідуальні консультації-онлайн в зручному для вас форматі (мессенджер Лена Казакова, viber, телеграм тел. 0676188542, скайп Helen Kazakova) – це може бути лист-повідомлення або запитання, а краще - розмова.
Також ваші діти за бажанням можуть вийти на зв'язок зі мною.
Бажаю вам психічного здоров’я не менш ніж фізичного.
Психолог Олена Казакова.
Лист МОН України від 02 ЛИСТОПАДА 2020 Р. № 1/9-609 "ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ"
Стратегія організації навчально-виховного процесу у Запорізькому багатопрофільному ліцеї «Перспектива» ЗМР Запорізької області під час навчання з використанням елементів дистанційного навчання.
ПРАВИЛА НАВЧАННЯ ТА СПІЛКУВАННЯ ПІД ЧАС ЗАНЯТЬ У РЕЖИМІ ONLINE
• Інформація щодо доступу на платформи дистанційного навчання (Zoom, Google Classroom) надається класним керівником в окремій таблиці у Viber-групу класу;
• Оперативна інформація щодо організації навчального процесу на поточний день надається класним керівником у Viber-групу класу за необхідності.
• Кожен учень працює на платформах дистанційного навчання під власним іменем та прізвищем.
• До початку уроку приготуйте все необхідне, перевірте роботу мікрофона та камери.
• Не запізнюйтеся на урок (конференцію).
• Під час уроку тримайте увімкненою камеру.
• Мікрофон вмикайте тоді, коли говорите.
• Чат - місце для обміну думками, швидких запитань.
• Для приватних розмов використовуйте особисті повідомлення.
• Користуйтеся функцією «піднятої руки».
• Дотримуйтеся правил поведінки, етики спілкування.
• Якщо під час уроку відбулися технічні проблеми, напишіть про це особисто вчителю у Viber або телефоном.
• Якщо не вдалося взяти участь в конференції, інформуйте про це вчителя та виконайте завдання самостійно.
Наказ від 27.04.2020 ;№48ОД "Про створення комісії ЗБЛ «Перспектива» з розгляду звернень щодо переведення до наступного класу, вибуття (випуску),
коригування результатів річного оцінювання та затвердження складу предметних апеляційних комісій для вирішення спірних питань, що виникають під час семестрового та річного оцінювання, проведення ДПА"